تامین تجهیزات ابزار دقیق در تهران

ابزار دقیق فرآیند کنترل، اندازه گیری و تجزیه و تحلیل مقادیر فیزیکی با استفاده از انواع مختلف ابزار کنترل فرآیند بهم پیوسته است. انواع مختلف ابزار دقیق برای اندازه گیری متغیرها از جمله دما، سرعت جریان گاز و مایع، سطح مایع، فشار و pH در تنظیمات تولید و تولید استفاده می شود. شرکت ایمن کنترلز آماده ارائه خدمات در زمینه تامین تجهیزات ابزار دقیق در خدمت متقاضیان گرامی میباشد

این محصولات کنترل ابزار و فرآیند شامل سنسورهای جریان، فشار و سطح، ردیاب ها و آنالیزها، کنترل کننده ها، سیستم های نظارتی و موارد دیگر است.

مهندسان از سنسورها و انواع مختلف ابزار دقیق برای نظارت و نگهداری تجهیزات کنترل فرآیند برای بهبود تولید، سازگاری محصول و مدیریت کیفیت و ایمنی محل کار در تأسیسات تولید و پردازش استفاده می کنند.

ابزار کنترل فرآیند همچنین برای جلوگیری از آتش سوزی یا انفجار در تأسیساتی که روغن، گاز، مواد شیمیایی و سایر مواد قابل احتراق را ذخیره یا پردازش می کنند بسیار مهم میباشد.

صنایع استفاده کننده تجهیزات ابزار دقیق

نفت و گاز
معدن
غذا و نوشیدنی
دریایی
ابزار نیمه هادی
آب / فاضلاب
و غیره

تامین تجهیزات ابزار دقیق | ایمن کنترلز
تامین تجهیزات ابزار دقیق پالایشگاهی و پتروشیمی | شرکت ایمن کنترلز

شما به چه نوع ابزار دقیق نیاز دارید؟

ما تقریباً برای هر کاربردی ابزار دقیق فرآیند داریم، از تجزیه و تحلیل گاز گرفته تا اتوماسیون تا پایش فشار. برای یافتن تجهیزات دقیق و کنترل فرآیند برای برنامه خود، پیوندهای زیر را دنبال کنید. اگر مطمئن نیستید به کدام محصول نیاز دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. تیم متخصص ایمن کنترلز به شما کمک می کند. تا موثرترین محصولات ابزار دقیق صنعتی را برای اهداف خود انتخاب کنید.

ابزار کنترل فرایند برای کاربردهای صنعتی

محصولات اتوماسیون

محصولات ابزار دقیق اتوماسیون برای ساده سازی فرایندهای تولید خودکار و بهبود ایمنی محل کار استفاده می شوند. ما انواع مختلف ابزار دقیق از جمله رمز گذارها، محصولات نظارت بر ایمنی ماشین، تهویه های سیگنال، ایستگاه های الکترونیکی، نمایشگرهای HMI، سنسورهای روشن / خاموش و غیره را ارائه می دهیم.

محصولات جریان

ابزار دقیق جریان صنعتی شامل طیف وسیعی از دستگاه ها است که برای اندازه گیری حرکت گاز و مایعات از طریق لوله ها و کانال های دیگر استفاده می شود. این نوع ابزار دقیقاً شامل جریان سنج های مکانیکی، کنتورهای مبتنی بر فشار، کنتورهای جرم حرارتی، کنتور های مغناطیسی، کنتورهای کوریولیس و … میباشد. ابزار دقیق مانیتورینگ جریان ما از تولید کنندگان پیشرو تهیه می شود. و شامل طیف متنوعی از پیشنهادات برای متناسب کردن طیف گسترده ای از کاربردهای صنعت میباشد.

محصولات آنالیز گاز

محصولات نظارت بر گاز صنعتی یک قطعه مهم برای صنایع از جمله معدن، پتروشیمی، دارویی است. که در آنها خطر نشت گاز، انفجار یا سایر حوادث فاجعه بار وجود دارد. مجموعه ما طیف متنوعی از محصولات تجزیه و تحلیل گاز شامل تجزیه و تحلیل های چند گازی، حسگرهای تشخیص شعله، ردیاب های گاز سمی، سیستم های نظارت بر هوای محیط و موارد دیگر را ارائه می دهد.

محصولات ابزار دقیق سطح

محصولات ابزار دقیق سطح و کنترل فرآیند شامل راه حل های مداوم سطح و نقطه برای اندازه گیری سطح خشک و مایع در مخازن، کشتی ها و سیلوها می باشد. ما انواع محصولات دقیق ابزار دقیق از جمله فرستنده های فشار هیدرواستاتیک، سنسورهای اولتراسونیک، رادار هوا را هدایت می کنیم. سوئیچ های پارو چرخشی، شناورهای مکانیکی و چندین محصول دیگر عرضه میشوند.

محصولات آنالیز مایع

ابزار دقیق فرآیند تجزیه و تحلیل مایع برای آزمایش و نظارت بر غلظت مواد شیمیایی و سایر آلاینده های موجود در مایعات استفاده می شود. ما مجموعه ای از دستگاه های کنترل سطح مایع موجود را از تولید کنندگان پیشرو برای آزمایش مایع فرآیند و نظارت بر مایعات در تأسیسات تصفیه زباله ارائه می دهیم.

محصولات فشار

محصولات نظارت بر فشار، واحدهای نیرو را در یک سطح اندازه گیری نمایش می دهند. و برای ایمنی و کنترل کیفیت در کاربردهای مربوط به مایعات تحت فشار، بخار و گاز مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات کنترل فرآیند به طور گسترده ای در صنایع مختلف از تولید مواد غذایی و آشامیدنی گرفته تا کارخانه های شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. و شامل انواع سنجهای آنالوگ و دیجیتال، کلیدهای فشار، فرستنده ها و مبدل ها میباشد.

محصولات دما

محصولات نظارت بر درجه حرارت صنعتی شامل کنترل کننده ها، بخاری ها، تصویربرداری حرارتی و هرم سنج های مادون قرمز است که برای اندازه گیری، نظارت و کنترل دما استفاده می شود. ابزارهای نظارت بر دما برای کاربردهای حیاتی که دما به راحتی در حال نوسان است. و برای حفظ دما جهت جلوگیری از آسیب یا خرابی تجهیزات استفاده می شود.

تامین تجهیزات ابزار دقیق | ایمن کنترلز
تامین کننده برتر تجهیزات ابزاردقیق در تهران ، ایمن کنترلز

ابزار دقیق اتوماسیون

اتوماسیون نیروی محرکه تولید و آزمایش مدرن میباشد. زمان پردازش و ساخت به شدت کاهش می یابد، هزینه های سربار را کاهش می دهد و افزایش ROI را افزایش می دهد. فناوری نوآورانه این قدرت را به کارگران می دهد که از یک صفحه برای نظارت بر تولید و شناسایی سریع مسائل، از ارزش کل کارخانه نظارت کنند. پرده های سبک، سیستم های محافظت از دستگاه و سایر دستگاه ها خطرات محل کار را برای ایمن نگه داشتن کارگران به حداقل می رسانند. این ابزارها به کسب و کارها کمک می کنند تا بهره وری را افزایش دهند. تا نیازهای فرآیندهای تولید با سرعت بالا را تأمین کنند تا بتوانند در بازار امروز رقابت کنند.

مزایای ابزار دقیق اتوماسیون صنعتی

با محافظت از کارگران در برابر حرکت خطرناک ماشین، ایمنی محل کار را بهبود ببخشید.
با اتوماسیون فرآیندهای دستی هزینه های نیروی کار را کاهش دهید.
با حسگرها و ردیابی مبتنی بر رایانه، قابلیت ردیابی بهتری را بدست آورید.
با ارائه ارتباطات بی سیم در سراسر کارخانه خود، فرآیندها را بهینه کنید.
از طریق کارایی کارآمد، زمان های چرخه بخشی را کاهش دهید.
برای جلوگیری از نقص و بهبود کارایی فرآیند، از تجزیه و تحلیل و پیش بینی استفاده کنید.

تولید و تامین تجهیزات ابزار دقیق با ایمن کنترلز

ما موجودی متنوعی از ابزار دقیق صنعتی را  نگهداری می کنیم. تیم ما دارای تخصص گسترده ای در زمینه استفاده از سیستم ها هستند که به ما امکان می دهد خدمات و کالیبراسیون در محل را به مشتریان خود ارائه دهیم.

شرکت ابزار دقیق ایمن کنترلز ، تامین کننده انواع ابزار دقیق پالایشگاهی و شرکتهای پتروشیمی به شما سروران گرامی میباشد.

با تشکر از همراهی شما ، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

راههای ارتباطی با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان سمیه بعد از تقاطع بهار ساختمان ایرج ،پلاک ۶۳ ،طبقه دوم واحد ۱۱

۸۶۰۷۲۸۲۳ – ۰۲۱
۸۸۳۴۱۴۸۳ – ۰۲۱
۰۹۳۹۵۱۸۸۱۶۴